O jedną kradzież za daleko

ByAdam

O jedną kradzież za daleko

Kobieto, wyhamuj trochę

Sprawa Rity – Tania Książka to najnowszy romans mafijny pióra Anny Wolf. Tym razem poznamy dwójkę handlarzy kradzionymi samochodami, którzy robią lukratywne biznesy z grubymi rybami zza wschodniej granicy. Kiedy biznesy dokonają ekspansji na Białorusi obydwoje, jako przedstawiciele, będą musieli osobiście dopilnować pewnych spraw. Okaże się, że Rita musi ukraść samochód z dość dużego konwoju. Czarny właśnie go nadzoruje, a odbiorca nie jest zachwycony, że na miejsce przybyło tylko cztery z pięciu zamówionych pojazdów.

Czarny jest osobą, która posiada nieodparty urok osobisty. Nie ma rzeczy, której by nie załatwił i osób, których nie umie przekonać. Jego szef pokłada w nim coraz większe zaufanie. Do tego stopnia, że wysyła go z dość trudną misją do obcego kraju. To pierwsze tak poważne zlecenie Czarnego – jeśli się uda, zaskarbi sobie sympatię szefa na dłużej. Kto wie, może nawet będzie się wspinał po szczeblach kariery. Kiedy na miejscu okazuje się, że ktoś go okradł i jedno z aut nie dojechało w miejsce zbiórki jest wściekły, ale obiecuje zająć się tą sprawą z najwyższą atencją. Kradzieżą zajęła się niejaka Rita, co podwójnie boli, bo dał się wykiwać kobiecie. Kiedy wraca z chęcią zamordowania jej do Polski, to właśnie ona wbiega do jego samochodu i błaga, by przewiózł ją przez granicę.

Czemu się wszystko skomplikowało?


Rita nie miała problemów z kradzieżą auta. To miejsce, w którym miała je dostarczyć okazało się pułapką. Zmuszona była walczyć z kilkoma osiłkami, co jej się udało, ale ucieczka pieszo z Białorusi to nie jest już wyczyn, który mogłaby ogarnąć. Kiedy wiedziona agresją i chęcią zemsty znajduje się na przejściu granicznym stwierdza, że żywa nie przekroczy go pieszo. Szuka więc auta z polską rejestracją, by wraz z kierowcą bezpiecznie przekroczyć granicę. Jakiż pech czeka ją przy podjęciu tej decyzji – auto prowadzi Czarny.

Teoretycznie jest już wszystko jasne – Ritę czeka sprawiedliwość. Praktycznie sprawy się komplikują, ponieważ podczas podróży tej dwójki nieoczekiwanie rozwija się między nimi bardzo pikantny romans. Jeśli ich zwierzchnicy się o tym dowiedzą, załatwią ich oboje. Jeśli będą chcieli kontynuować tę znajomość, to prędzej czy później ktoś ich dopadnie. Pozostaje wiele pytań i zaskakująco mało odpowiedzi. W końcu Rita i Czarny uknują plan, który ma ratować nie tylko ich skóry, ale także relacje z handlarzami z Białorusi. Jeśli się pomylą, zostaną skasowani. Szansa jest tylko jedna.

 

 

About the author

Adam administrator